AktualitetKurioziteteLajme

“Paqe” mes Ramës dhe Kurtit / Dy kryeministrat pozojnë të përqafuar (FOTO)

“Paqe” mes Ramës dhe Kurtit / Dy kryeministrat pozojnë të përqafuar (FOTO)

“Paqe” mes Ramës dhe Kurtit / Dy kryeministrat pozojnë të përqafuar (FOTO)
Krah për krah homologut të tij kosovar u shfaq Kryeministri Edi Rama në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

Foton e ka postuar vetë kreu i qeverisë në profilin e tij në Instagram. Ai e shoqëronte postimin me flamujtë kombëtarë të Shqipërisë dhe Italisë.

Fotoja e kryeministrit Edi Rama dhe e Albin Kurtit është shkrepur në Tiranë gjatë samiti të radhës së liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Aty morën pjesë Kryeministrat e 6 vendeve rajonale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button