Sport

VIDEO/ Shqipëri-Çeki, Cikalleshi realizon gol të çmendur nga distanca

Është duke u luajtur në Pragë takimi miqësor mes Çekisë dhe Shqipërisë që ka startuar në orën 20:15.

Pas barazimit pa gola ndaj Uellsit, kuqezinjtë e Edi Rejës, do të kërkojnë një tjetër rezultat pozitiv, për të mbajtur lart moralin, në prag të ndeshjeve kualifikuese të Kupës së Botës

KOMENTI LIVE:

42′ GOOOOL SHQIPËRIA 1-1/ Predhë e Cikalleshit nga distanca me të djathën, bomberi kavajas vendos barashpeshën, duke e dërguar topin në trekëndësh!

Burimi:gazeta-shqip.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button