BotaKuriozitete

VIDEO/ Pamje interesante qe do ju lene pa fjale, te nje femije kur sheh babane e saj per here te pare pa mjeker!

Ky është momenti kur një fëmijë i vogël shikon për herë të parë babanë pa mjekrën e tij të madhe. Një 34-vjeçar italian kishte vënë bast me një sh ok mbi numrin e skuadrave të Serisë A që kualifikoheshin për Champions League dhe e hu mbi, duke u de ty. r.uar të hi qte mjekrën që e mbante prej kohësh.

Djali 1-vjeçar i tij nuk e kishte parë kurrë babanë të rruar dhe kur e pa për herë të parë pa qi. me në fytyrë, u habit jashtë mase. Pasi e shikoi ng ultas dhe i pre ku fytyrën me dorë disa herë, bebi i drejtohet me fjalën “mami”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button