fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Përdhunuan dhe shtantazhuan të miturën në Mirditë, Gjykata jep vendimin për 5 të ndaluarit

Përdhunuan dhe shtantazhuan të miturën në Mirditë, Gjykata jep vendimin për 5 të ndaluarit

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për 5 personat të cilët dyshohen se kanë përdhunuar seksualisht një 15 vjeçare në Mirditë.

Bëhet me dije se Gjykata ka vendosur “arrest me burg” për të 5, mes tyre edhe një i mitur.

Personat që janë lënë në burg janë Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 44 vjeç vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe i mituri A.Gj 17 vjeç.

Personat në fjalë akuzohen se nën kërcënim kanë përdhunuar 15 vjeçaren për katër muaj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button