fbpx
KosovaLajmePolitika

Mori mbi 10 mijë vota në zgjedhjet e fundit, deputeti shqiptar i habit të gjithë më atë që sheh në laptop në Parlament

Debatet rreth temave të nxehta në Kuvend, për marrëveshjen me Serbinë, asaj me NATO-n, ngacmimet seksuale ndaj vajzave të mitura, kriza ekonomiko-sociale dhe situata me pandemi në Kosovë, nuk e kanë shqetësuar aspak deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha.

Shqetësimi i Bashës është fokusuar te rregullimi i kravatës. Basha ka hapur në seancë laptopin e tij, duke ndjekur një video në Youtube se si rregullohet kravata. Madje ai shihet duke praktikuar udhëzimet e dhëna në video në kravatën e tij.

Kujtojmë se Basha në zgjedhje ka marrë 10 mijë e 311 vota nga banorët e Kosovës./Zeri

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button