fbpx
AktualitetLajmePolitika

Fotot/ Brenda festës së ditëlindjes së djalit të Taulant Ballës, momentet e rralla familjare

Në familjen Balla sot ka festë! Djali i kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, feston 12-vjetorin e lindjes.

Balla ka ndarë në rrjetet sociale nga festa private për të birin Robin, në momentin kur ai ka fikur qirinjtë ndërsa dhuratë ka marrë një bluzë të skuadrës së zemrës Bayern me emrin e tij.

“GËZUAR 12 VJETORIN ROBIN BALLA”, shkruan Taulant Balla krah fotove.


Çifti Balla janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button