fbpx
Lajme

Bearti po dridhet, Tea foto me fustan nusërie, plasin komentet…

Bearti po dridhet, Tea foto me fustan nusërie, plasin komentet…
Tea Trifoni ka publikuar së fundmi disa poza në “Instagram” ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” duket kaq bukur dhe ka marrë komplimente të shumta.
Ndërkohë bashkëngjitur me fotot e bukura, Tea shkruan: “Duke shikuar për princin me fustanin e mrekullueshëm”.
E teksa pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime, në komente ndjekësit i kujtojnë asaj deklaratën që ka bërë Bearti për të kur ishin ende pjesë e emisionit “Për’puthen”.
“Bearti po dridhet s’do e lejn dridhjet sonte”, i shkruan dikush. Ndërsa një tjetër i lutet që të pajtohet me djalin nga Kosova, e t’i falë gjithçka ka ndodhur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button