fbpx
LajmeShow-Biz

Po pret një femije! Përlotet Xhensila nga ajo që gjen te shkruar në Kishën e Laçit për Besin dhe vajzën…(FOTO)

Xhensila mbeti pa fjalë nga ajo që bënë fansat e saj për të. Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për pu/blikun, e cila ka shumë projekte muzikore në repertorin e saj. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Natyrisht që në këtë pikë ku është tani, ajo arriti falë fansave, andaj shprehet mirënjohëse për përkrahjen e tyre. Së fundi, këngëtarja ka treguar një be fasi të këndshme që e mori nga ta, teksa kishin shkruar një l utje për të, Besin dhe Ajkën në kishën e Shna Ndout në Laç./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Për Xhensilen, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në gjdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, ishte lutja për familjen e Xhensilës. E emocionuar nga kjo befasi, Xhensila shkruan: “Më për l otët, jeni bekim për mua. Faleminderit, ju dua forttt/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button