fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeShow-Biz

Vuçuç i tha jo bashkimit te shqiptarve/ Ina Collaku, konkurentja e ‘Perputhen’, flet pa dorashka ndaj tij

Vucic i tha jo bashkimit te shqiptarve/ Ina Collaku, konkurentja e ‘Perputhen’, flet pa dorashka ndaj tij
Ina Collaku eshte nje prej konkurrenteve me te dashura per publikun shqiptar dhe ka me mijera fansa te cilet e mbeshtesin dhe e duan pa mase ate. Ajo mori shume fame ne nje periudhe shume te shkurter kohore dhe kjo beri qe ajo te rritej shume dhe te kishte shume suksese ne profesionin e saj si biznesmene.


Ina eshte nje biznesmene shume e njohur dhe ka shume suksese ne punen e saj. Puna e palodhshme dhe perkushtimi i saj ne te ka bere qe ajo te beje nje jete shume luksoze dhe te shtrenjte dhe te behet lajm ne shume portale shqiptare per jeten e cmendur qe ajo bene, pasi shihet vazhdimisht duke kaluar pushime jashte vendit.
Konkurrentja e ketij emisioni ka nje stil shume te vecante te te veshurit dhe veshjet e saja arrin vlera te pakonsiderueshme dhe aspak te perballueshme nga nje rroge normale ne Shqiperi. Por fakti i te qenurit vip te ofron shume komoditete dhe lehtesira qe askush tjeter nuk mund qe ti kete.
Ina eshte njohur gjithmone per sinqeritetin e saj dhe karakterin e drejtperdrejt qe e karakterizon ate, pasi i thote gjerat ashtu sic i ndjen pa dorashka. Njesoj ajo ka vepruar dhe sot pasi ka degjuar kete deklarate te presidentit te Serbise Vucic se nuk do te lejoje bashkim kombetare asnjehere.
Ajo eshte shprehur me nje gjuhe aspak etike por shume te drejtperdrejt, duke thene fundja ate qe ndjen dhe deshiron te thote, duke i treguar vendin politikaneve te huaj qe komentojne vend pa vend. Le te themi se Ina eshte personi i duhur per tu bere “Kryeministre” .


Nuk duhet te harrojme se ishkonkurrentja e ketij emisioni ka qene e lidhur per nje kohe te shkurter me Gerin, gjithashtu konkurrent ne “Perputhen” dhe dolen prej atij emisioni se bashku.
Le ti urojme Ines shume suksese ne jeten profesionale te saj dhe ate private dhe shpresojme te kete gjetur shpirtin e saj binjak.


Burimi/onanews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button