fbpx
KurioziteteLajmeShow-Biz

Vajza dhe djali i kengetarit te ndjere qenkan rritur kaq shume/ Ja sa shume ngjajne femijet e Dr. Florit me te

Vajza dhe djali i kengetarit te ndjere qenkan rritur kaq shume/ Ja sa shume ngjajne femijet e Dr. Florit me te
Kengetari mori shume fame dhe arriti shume suksese ne karrieren e tij, duke bere albume dhe kenge single, te cilat beheshin hit. Te gjitheve na mungojne kenget dhe muzika e Dr. Florit pasi ishte shume origjinal ne projektet e tij dhe kjo bente qe fansat e tij te rriteshin ne numer cdo dite.


Kengetari mori shume fame dhe arriti shume suksese ne karrieren e tij, duke bere albume dhe kenge single, te cilat beheshin hit. Te gjitheve na mungojne kenget dhe muzika e Dr. Florit pasi ishte shume origjinal ne projektet e tij dhe kjo bente qe fansat e tij te rriteshin ne numer cdo dite.


Dr. Flori pervec jetes publike ka pasur dhe nje jete private shume te suksesshme pasi ka pasur nje familje te mrekullueshme, gruan dhe dy femijet e tij te dashur. Por per fat te keq DR. Flori nuk e pa djalin e tij te dyte pasi ai lindi pasi kengetari nderroj jete.
Dr. Flori ka nje vajze dhe nje djale me te vogel, vajza e tij eshte 15 vjece dhe eshte bere kaq e bukur saqe nuk do ta besonit, ndersa djali i tij eshte femija me i lezetshem qe keni pare. Vajza e kengetarit eshte kopja e te atit, ngjan kaq shume saqe nuk do ta besoni, versioni femer i Dr. Florit.


Ndersa djali i kengetarit ka lindur me sindromen Down dhe eshte nje femije shume miqesor dhe i dashur. Por familja e kengetarit te ndjere mbeshtetet shume nga ish grupi ku kengetari ka qene pjese, “Produkt28”, pasi ata gjenden afer tyre ne cdo event.
Turi, Fabi dhe Albani shkojne te shtepia e familjes se kengetarit per cdo ditelindje qe femijet e tyre kane ne
cdo rast te vecante duke i mbeshtetur pamase dhe duke i zevendesusr babane e tyre, sadopak. Le ti urojme qe femijet e kengetarit te ndjekin hapat e babait te tyre.
Burimi/onanews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button