fbpx
AktualitetLajmePolitika

“Të më rruani tr*pin” Revoltohet keq Alfred Cako, bën veprimin e papritur në mes të emisionit

Dje në rubrikën “Rrethi katror” u fol për vaksinën anti-C OVID19 dhe konspiracionet që qarkullojnë në lidhje me këtë temë.

Një prej anëtarëve të panelit, gazetari Bledi Mane tha se po mblidhen firmat për një peticion që personat të cilët përhapin panik ndaj vaksinave të arrestohen.

Menjëherë pas kësaj deklarate, konspiracionisti i njohur Alfred Cako u revoltua duke ngritur dy gishtat e mesit: Dhe unë i përshëndes dhe i them të më rruani tr*pin.

Ina Kollçaku u ngrit në këtë moment dhe e puthi në kokë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button