fbpx
AktualitetLajmePolitika

Shkoi për fushatë elektorale, kryeministrit Rama i ndodh e papritura në Tropojë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Tropojë në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Teksa po fliste para banorëve, doli një person që bërtiti “Rama ik” dhe mori menjëherë vëmendjen e kryeministrit.

“Doli, thashë si s’po del. Është njëri atje matanë muri, “Rama ik”. Unë do iki, po ti ku do ikësh. Po e forta është që thonë Rama ik e ja fusin vetë me vrap”, tha Rama.

Ndër të tjera, theksoi se Tropoja zonë është një thesar, ndaj agro-turizmi do të lulëzojë në vitet e ardhshme, duke shtuar se vaksinat do t’i sillte në Shqipëri, sikur edhe nga fundi i botës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button