fbpx
aktoretShow-Biz

Pse tradhtojnë burrat? Shqipja: Shoku im ka një grua yll, por donte një tjetër

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se ka njerëz që janë qejfli.

Madje ajo vendosi që edhe të tregonte një histori të një shoku të saj, i cili edhe pse ishe i martuar donte një të dashur.

Ka njerëz që mund të jenë si Bledi që janë qejfli. Kam një shok që është i martuar, që ka një grua yll, e bukur, e zgjuar.

E ai më tha se donte një vajzë tjetër që të jetë e bukur në fizik dhe në fytyrë. Nuk i mungonte asgjë nga gruaja e tij”, tregoi Shqipja.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button