fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

FOTO/ Ky është polici që parandaloi vrasjen në Yzberisht, efektivi reagoi me shpejtësi në mes të sherrit

FOTO/ Ky është polici që parandaloi vrasjen në Yzberisht, efektivi reagoi me shpejtësi në mes të sherrit

Ky është polici, Shkëlzen Tafa i cili ndodhej në kohën dhe në momentin e duhur kur ndodhi ngjarja e rëndë në zonën e Yzberishtit. Efektivi i ‘Shqiponjave’ ishte ai që ndërhyri me shpejtësi për të arrestuar autorin e ngjarjes.

 

Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme në bulevardin “Migjeni”, pas një sherri fizik mes dy burrave. 39-vjeçari Taulant Mekollari, ka hipur në makinën e tij dhe ka tentuar të godasë me mjetin e tij G. M. dhe bashkëshorten e tij shtatzënë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button