fbpx
AktualitetPolitika

‘Fallxhorja’ zbulon se kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit, parashikon postin e lartë që do të marrë Rama

‘Fallxhorja’ zbulon se kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit, parashikon postin e lartë që do të marrë Rama

Kryeministri Edi Rama në emisionin “Klanifornia” është përballur me fallxhoren e njohur me emrin Lushi, e cila i ka parë edhe fatin në filxhan.

Ajo tha se kryeministri Rama do të fitojë mandatin e tretë. Gjithashtu i tha Ramës se ka pretedenca për tu bërë lider i BE-së.

“Ke 4 persona që të janë vënë pas, 3 meshkuj dhe një femër, një me S një me L, një me I dhe një me M të janë vënë dhe të janë bërë halë në sy. Por mos u shqetëso, pasi me çiltërsinë tënde dhe me zemrën që ke do ti mundësh. Mandati i tretë më del. Nga Vermoshi në Konispol do ta bësh me autostrada, do bëhen të gjitha portet më të bukura në Shqpëri, më del që do shfaqen puse nafte në vendin tonë. Më del kryelartë, ke pretedenca për tu bërë lider BE-je, ja ma thotë filxhani. Ça janë këto Greqi, Serbi se Kosovën e kemi tonën, do të vijnë të të marrin mend, do bëhesh lider. BE do të të kërkojë. Ma thotë filxhani”, tha Lushi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button