fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeTeknologji

iPhone 13 do të vijë me kamera diagonale (VIDEO)

iPhone 13 do të vijë me kamera diagonale (VIDEO)

Apple është duke sjellë ndryshime të dukshme në dizajnin e modeleve të iPhone 13.

Në një video të publikuar nga “EverythingApplePro” shihet se iPhone 13 dhe iPhone 13 CAD do të përmbajë kamera të reja mbrapa. Këto kamera pritet të vijnë me madhësi më të madhe.

Videoja e publikuar nga Filip Koroy specifikon se kamerat në iPhone 13 do të jenë diagonale.

iPhone 13 pritet të dalë në treg nga fundi i këtij viti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button