fbpx
LajmeShow-Biz

Andi dhe Melisa i japin fund beqarisë dhe shpallin fejesën, dalin fotot

Andi dhe Melisa i japin fund beqarisë dhe shpallin fejesën, dalin fotot

Andi dhe Melisa, dy nga konkurrentët më të përfolur në edicionin e dytë të “Përputhen” duket se i kanë dhënë fund beqarisë.

Faqja e “Përputhen dema skime” në Instagram ka publikuar një foto, ku shihen të dy pranë njëri-tjetrit dhe mendohet se janë në zyrat e një Gjendje Civile.

Sigurisht ky nuk është një lajm që befason, kjo për faktin se të dy prej kohësh kanë qenë me njëri-tjetrin, edhe pse janë përpjekur ta mohojnë.

Në foton e publikuar shihen të dy mjaft të lumtur dhe gati për të firmosur aktin e fejesës.

Mbetet për t’u parë nëse do ta pranojnë apo mohojnë në ditët e ardhshme.
Burimi/gazetaopinioni.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button