fbpx
Politika

Sa miliardà lekë ke dhe çfarë dr.oge pi? Edi Rama përgjigjet në “Klanifornia” (video)

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar këtë javë në emisionin humoristik “Klanifornia”, me Albano Bogdon që imitonte Blendi Fevziun.


Bogdo e pyeti se sa miliarda ka dhe çfarë d.r.o.ge pi, ndërsa Rama i tha se nuk ka asnjë miliardë sepse nuk janë si qimet e flokëve që shtohen kollaj.

Lidhur me dr.o.g.ën, i tha se pi qumësht grerëze që bëhet pluhur dhe thithet me vesh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button