fbpx
AktualitetLajme

FTOTO Kush eshte 28 vjeçarin që ishte larguar prej një muaj nga banesa pa asnjë kontakt, policia jep detajet për mbytjen e tij në Shkumbin

FTOTO Kush eshte 28 vjeçarin qei Ishte larguar prej një muaj nga banesa pa asnjë kontakt, policia jep detajet për mbytjen e tij në Shkumbin

Policia e Elbasanit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me mbytjen e të riut në lumin e Shkumbinit. Ngjarja ndodhi në fshatin Jagodin.

Burime zyrtare bënë me dije se Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button