fbpx
AktualitetLajmeShow-Biz

Bebe Rexha publikon baladën “Sabotage”: Kjo këngë do të thotë bota për mua

Bebe Rexha publikon baladën “Sabotage”: Kjo këngë do të thotë bota për mua

facebook sharing button 27twitter sharing buttonpinterest sharing buttonemail sharing buttonsharethis sharing button

 

Bebe Rexha, artistja shqiptare me famë botërore, ka sjell sot këngën e re të titulluar “Sabotage”, shkruan KultPlus.

 

Kjo këngë e zhanrit baladë është pjesë e albumit në ardhje, “Better Mistakes”.

 

Kënga është kompozuar dhe shkruar nga Bebe Rexha, Greg Kurstin, Jon Hume, Michael Matosic, dhe Michael Tighe.

 

Tematika e këngës shpaloset përmes një videoklipi i cili është shoqëruar me skena emocionale.

 

“Kjo këngë do të thotë absolut bota për mua. ‘Sabotage’ ka dalë tani, shpresoj të kënaqeni album Albumi im i ri ‘Better Mistaakes’ është gjithashtu i disponueshëm për para-porositje tani”, shkroi Rexha në Instagram. / KultPlus.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button