fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeShow-Biz

Ndjekësja i shkruan Teas: Jo kaq Photoshop se të kemi në pallat, të shohim çdo ditë

Ndjekësja i shkruan Teas: Jo kaq Photoshop se të kemi në pallat, të shohim çdo ditë

 

Tea, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, dhe pas daljes së saj nga programi, ngelet një nga personazhet më të përfolura.

 

Së fundmi, ajo foli hapur në lidhje me ndarjen e saj me Beartin dhe menjëherë pas kësaj deklarate u pa në shoqërinë e një djali.

 

Ndërsa së fundmi, Tea ndau disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në super formë, dhe vë në pah belin e hollë.

 

Mirëpo, menjëherë pas publikimit të tyre, fansat e akuzuan atë se ka përdorur shumë Photoshop.

 

Një nga komentuesit , e mbështeti akuzën e saj në faktin që e njeh Tean nga afër, pasi e ka në pallat, dhe ajo nuk duket aspak si në foto.

 

‘Foto shumë e bukur por mos përdor aq Photoshop se t’kemi dhe në pallat të shohim çdo mëngjes’, ka shkruar ndjekësja.

 

Ndërsa një tjetër komentuese shkruan: Të ka blloku korseja frymëmarrjen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button