fbpx
aktoretShow-Biz

Me lot ne sy / Ai e rr.ihte mamin tim, Rita Lati paska v.uajtur, sapo e pa Roza ish bashkëshorti ndërroi jetë

Aktorja shumë e dashur nga publiku shqiptar,

Rita Lati ishte e ftuar në emisionin“Why not” ku si rrallëherë foli mbi jetën private, për ish-bashkëshortin, ndarjen e deri tek v..dekja e tij.

“Unë jetova 12 vite me të dhe kur pashë se ti e kishe të pamundur, mblodhe kukullat dhe the ‘Hajde ikim’, atëherëa vendosëm që të iknim”, tregoi Rita Lati për momentin e ndarjes..

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button