fbpx
KosovaShow-Biz

Kengetarja shqiptare ka ndertuar 12 banesa per te varfrit por kurre nuk e tregoi, kush eshte vajza qe kaq shume e duam

Kengetarja shqiptare ka ndertuar 12 banesa per te varfrit por kurre nuk e tregoi, kush eshte vajza qe kaq shume e duam

Ndonese ne ditet e sotme te gjithe bene gjera te mira duke u reklamuar neper rrjete sociale , kengetarja Adelina Ismaili zgjodhi qe e mira e saje te mbetet sekret.

Sipas asaj qe shkruajne mediat kosovae, ajo ka ndertuar 12 banesa per personat ne veshtiresi ekonomike.Ismaili gjithnjë eshte vlerësuar jo vetem si nje artiste e madhe dhe e skukseshme per kaq shume vite, por dhe si nje njeri me ndjeshmëri te larte sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button