Bota

Ishte në shtëpi vetëm me hallën, jep shpirt vogëlushja 5 muajshe teksa po flinte gjumë

Një bebe 5 muajshe ka dhënë shpirt teksa po qëndronte në divan. Vogëlushja Esme Brothertorn u gjet e zve rdh ur në fytyrë teksa po flente gjumë.


Ajo po rrinte me hallën pasi prindërit ishin në një koncert të Ed Sheeran.

Ngjarja ndodhi në Manchester në muajin Maj të vitit 2018.

Burimi: The Sun/ Përktheu dhe Përshtati: Revista Ora

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button