fbpx
Politika

Doli në spotin e Ramës për zgjedhjet, mjeku Pipero: Unë s’jam as me PS-në dhe as me PD-në

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero sqaroiOpen daljen e tij në spotin e PS. Ai tha se nuk ishte diçka e menduar dhe se qëllimi është tërësisht profesional.

Pipero: Ishte një vendim që nuk më kishte shkuar në mendje, por kjo pandemia, mediat në veçanti nga një mjek më kthyen dhe një imazh që u bë pjesë e kësaj pandemie dhe si i tillë e mendova që do ishte mirë që të përcillte një mesazh sensibilizmi.

Prandaj vendosa të të jem pjesë, se prisja të kishte kaq debate, u përpoqa që të jetë sa më profesional. Mesazhi i përcjellë ishte mjaft i rëndësishëm dhe çdo forcë që do ma kisshte propozuar do e kisha pranuar. Nuk kam përkatësi partiake.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button