fbpx
KurioziteteLajme

“Çfarë ju kam bërë që më urreni kaq shumë?”/ Sindi e përlotur, ka diçka për ti thënë Julit

“Çfarë ju kam bërë që më urreni kaq shumë?”/ Sindi e përlotur, ka diçka për ti thënë Julit

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe.
Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit, Juli e ofendoi rëndë atë dhe familjen.
“Ka ndikuar shumë në familjen time. Është një sharje banale në videon live, që ka prekur familjen time. Kam parë dje familjen time, në situata që nuk i mendoja kurrë. Këtë video ma ka komunikuar kushëriri im. Mamaja akoma nuk e ka kaluar humbjen e gjyshit, pas kësaj u bë shumë keq, ka marrë qetësues shumë të fortë”.
Juli ndërkohë, e kundërshton: “Atë fjalë që thashë e thashë për telefonin, jo për ty”.
“Kam duruar sharje, ofendime dhe skena të rënda, por jo për familjen time. Mezi kam ardhur sot në Top Channel. Nuk arrij dot të qetësoj familjen time”, tregon Sindi.
E përlotur, ajo heq mikrofonin dhe lë studion

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button