fbpx
Maqedonia

Shqiptarja Nga Maqedonia, Berberja Më E Mirë Për Meshkuj Në Zvicër

“Këtë zanat e kam marrë nga babai të cilin e kam berber. Mua më ka pëlqyer ky zanat dhe kam filluar të punoj te babai. Ka 15 vite që e punoj këtë zanat.

Unë jam nga Maqedonia, më saktë nga Zhitosha e Prilepit”, tha për Lajm.tv, berberja Jesma Saliu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button