fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Irma Libohova              

Feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Irma Libohova

 

Irma Libohova vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?

Ky 14 Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares. Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button