fbpx
aktoretShow-Biz

Dua Lipa e bën këtë gjë për herë të parë, pozon për një revistë shqiptare

Ka pushtuar kopertinat e revistave më prestigjioze në botë, por tashmë mund ta shihni Dua Lipën dhe në një revistë shqiptare. Artistja shqiptare që po bën namin në botë me talentin e jashtëzakonshëm, ka dhënë një rrëfim për revistën “Global Woman”.

Lajmin e ka bërë me dije kryeredaktorja e revistës, Linda Prendi përmes një postimi në rrjete sociale. “Sot është padiskutim një ndër divat ndërkombëtare të muzikës botërore dhe ne s’mund të jemi më krenar që Dua Lipa vjen në Global Woman!!!

Një histori frymëzimi, në një rrëfim ekskluziv për Global ëoman, vjen si asnjëherë më parë në mediat shqiptare ndoshta shqiptarja më e famshme në botë. Një kopertinë që na shton përgjegjësinë, por edhe na rrit profesionalisht, ndërkombëtarisht, moralisht.”, ka shkruar ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button