fbpx
Kuriozitete

Fotoja e ketij vogelushi po th.ye.n zemra neper bote, arsyeja qe ai po qendron ashtu do te ju beje me lot

Asnjë fëmijë nuk duhet të flejë në tokë në rrugë. Jam e sigurt që nëna nuk kishte zgjidhje.

Zoti i bekoftë të gjithë që të bëjnë më të lehtë jetën.  Mendohet se babai i foshnjes jetonte jashte vendit per te punuar dhe siguruar buken per familjen, ndersa pjesa tjeter e familjes kishin mbetur ne rruge. Fotoja e vogelushit po th.ye.n zemra neper bote…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button