fbpx
Show-Biz

64-vjeçarja e Perputhen tregon pse e refuzoi taksistin: Ishte sa shala ime, nuk bënte dot s*ks me mua

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Për’puthen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj se.k.suale.

Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie in.t.ime me mashkullin që e ndjen. E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Për’puthen, ajo shprehet:

S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe s.e.ks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button