fbpx
BotaShow-BizSport

Ronaldo dhe Georgina pozojnë nga palestra, i gjithë fokusi te figura e bukuroshes

 

Ronaldo dhe Georgina pozojnë nga palestra, i gjithë fokusi te figura e bukuroshes

Cristiano Ronaldo është i njohur për përkushtimin e tij ndaj stërvitjeve, të cilat nuk i anashkalon as në ditët festive.

Ndërsa në regjim të njëjtë e ka përfshirë edhe partneren e tij, Georgina Rodriguez, qëkur nisën lidhjen e tyre.

N jëjtë sikurse portugezi, edhe ajo është kujdesur për të ndërtuar një fizik të admirueshëm, të cilin e ekspozon me krenari.

Kësaj radhe, çifti i famshëm ka shpërndarë një fotografi të përbashkët nga palestra, pasi e kanë kryer seancën stërvitore.

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe E brendshme

Ndryshe, Ronaldo është baba i katër fëmijëve, tre prej të cilëve kanë lindur përmes nënave surrogate, kurse Georgina është nëna e vajzës së vogël, Alana Martina, të cilën e ka lindur në vitin 2017. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button