fbpx
AktualitetLajmeShow-Biz

Ndizet debat i fortë mes Sindit dhe Antonelës

Ndizet debat i fortë mes Sindit dhe Antonelës

Takimi katër minutash mes Sindit dhe Atdheut ka ndezur gjakrat mes saj dhe Antonelës. Në debat e sipër vajza nga Shkodra e ka ofenduar duke i thënë se është sa taka e këpucës së saj, pasi Sindi i tha se mos ndjente konkurrencë.

 

Sindi: Po ndjen konkurrencën Antonela?

 

Antonela: Je sa taka ime 12 centimetra.

 

Sindi: Kjo dashuria juaj nga hiçi të duket e besueshme?

 

Antonela: Je xheloze?

 

Sindi: Xhelozinë e ke ti shpirt që më krahason me takën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button