fbpx
KurioziteteLajme

Mbërrijnë dozat nga Pfizer në Rinas, kryeministri Rama jep një tjetër lajm të mirë Pfizer, rama, vaksina

Mbërrijnë dozat nga Pfizer në Rinas, kryeministri Rama jep një tjetër lajm të mirë
Pfizer, rama, vaksina

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se 7020 doza të tjera Pfizer kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Postimi i Ramës:
7020 doza të tjera Pfizer mbërrijnë në Shqipëri; të tjera doza Pfizer, Astrazeneca, Sinovac e Sputnik do të vijojnë të mbërrijnë dhe ne nuk do të ndalemi asnjë ditë, deri në fund.
Ajo që dukej e pamundur deri para vetëm dy muajsh po ndodh para syve tanë çdo ditë! Shqiptarët po vaksinohen masivisht dhe Shqipëria po del nga tuneli i gjatë i pandemisë, për t’iu kthyer me të gjitha fuqitë jetës, e për të rritur ekonominë e saj duke filluar nga sezoni turistik e vijuar me paketën më të madhe në histori të investimeve të huaja, po edhe vendase, private e publike
Më e mira është e gjitha përpara nesh, së bashku do ta bëjmë Shqipërinë të Ardhmen tonë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button