fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë te Rruga e Durrësit, makina ‘fluturon’ në trotuar (foto)

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë te Rruga e Durrësit, makina ‘fluturon’ në trotuar (foto)

Një aksi dent ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, pranë rrugës së Durrësit.

Si pasojë e përp lasjes së dy mjerteve, njëra nga makinat, pas përp lasjes ka përfunduar në trotuar dhe ka god itur njërën prej pemëve që gjendet në rrugën e këmbësorëve.

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, shoferi është shoqëruar drejt spitalit për shkak se ka marrë disa pl ag ë të lehta.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lën dua r, pasi në momentin kur ka ndodhur aksid enti zona ka qenë mjaft e populluar.

Në vendngjarje janë edhe forcat policore, të cilat po kryejnë procedurat që çuan në këtë aksi dent.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button