fbpx
BotaKurioziteteLajme

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

Orhidea Latifi – Kida prej disa ditësh ka filluar pushimet në Dubai.
Bukuroshja, e cila numëron një karrierë të bujshme profesionale, po shijon një kohë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Ajo po vazhdon të sjell imazhe dhe video të ndryshme, gjersa vjen në poza tejet atraktive duke treguar se po argëtohet në masë të madhe.
Në imazhet e reja, krijuesja e hitit “Malli” shfaqet e veshur me një palë pantallona në formë zebre dhe një triko të shkurtër të zezë.

“Përshëndetje atje”, ka shkruar ajo.
Reagimet në pjesën për komente ishin të shumta, gjë që ka bërë të marrë afro 80 mijë pëlqime nga miqtë e ndjekësit.
Si një pjesë e madhe e yjeve për t’u larguar nga izolimi i Kosovës, Kida është së bashku me aktoren e modelen Arta Elezaj. /Telegrafi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button