fbpx
aktoret

Emina Çunmulaj qenka sërish shtatzënë, zbulon gjininë e bebit me mënyrën e veçantë

Emina Çunmulaj qenka sërish shtatzënë, zbulon gjininë e bebit me mënyrën e veçantë

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë dhe më në fund do të bëhet me djalë.
Lajmin e ka bërë me dije vetë modelja shqiptare përmes një fotoje të shpërndarë në Instagram ku shihet së bashku me 2 vajzat e saj.
“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne të gjithë jemi shumë të ngazëllyer,” shkruan Emina në Instagram.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button