fbpx
aktoretShow-Biz

Ekskluzive! Punon si es.k.orte? Megi Pojani kapet mat me te dashurin milioner

Showgirl-i Megi Pojani eshte kujdesur qe ta mbaje jeten e saj personale mjaft hermetike. Por mesa duket ka ardhur momenti qe te mos fshihet me.

Ndonse Megi nuk ka folur per jeten e saj private, prej kohesh diskutohej qe ishte ne nje lidhje, ndonese ka fjale qe ajo punon si e.s.ko.rte ne Tirane.

Kryefjala.com ka siguruar nje foto te Megi Pojanit me te dashurin e saj, Luisin i cili eshte biznesmen dhe nje figuri jo publike.


Ata jane duke pire kafe me nje tjeter dyshe ne Tirane dhe kjo eshte hera e pare qe cifti kapen se bashku. Epo nuk na mbetet gje tjeter vec se ti urojme jete te lumtur ciftit me te ri ne kryeqytet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button