fbpx
Lajme

Analisti turk nxjerr flamurin shqiptar në emision: Kanë shkruar historinë e vërtetë (Video)

Analisti turk nxjerr flamurin shqiptar në Emision dhe thotë: Këta e kanë shkruar historinë e vërtetë….

Analisti turk ka shpalosur flamurin shqiptar në emision duke thënë së këta e kanë shkruar h istorinë e vërtetë.

An alisti turk Ahmet Cakar në emision nuk e ka mbajtur veten dhe ka shprehur hapur dashurinë për shqiptarët dhe për tr iumfet tona si popull gjithandej.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button