fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Ngjarje e rëndë në Kavajë/ Gruaja gjendet e djegur në makinë, burri i varur në pemë

Ngjarje e rëndë në Kavajë/ Gruaja gjendet e djegur në makinë, burri i varur në pemë

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Manskuri të Kavajës, ku një çift bashkëshortësh kanë humbur jetën tragjikisht.

 

Sipas informacioneve policore, rreth orës 11:45 është konstatuar një makinë e djegur tërësisht. Brenda automjetit u gjet kufoma e djegur e Fëllënxa Shirja 45 vjeç.

 

Nga kontrolli në zonën përreth, forcat e policisë gjetën të vetëvarur në një pemë bashkëshortin e 45-vjeçares, Bilbil Shirja 48 vjeç.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button