fbpx
LajmeShow-Biz

Murati e la për Olën, Sindi shpérthén në lòt (Video)

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në “Për’Puthen”, ku u panë shumë të afërt teksa konsumonin një drekë romantike me qirinj. Gjatë bisedës, Murati iu afrua Olës duke i héqur xhaketën dhe më pas i dha një puthje në qafë. Pasi ka parë takimin e tyre, e ka cilësuar Muratin si cunak që bíe pré e pròvòkimeve.
“Kam sakrífíkuar për një lídhje që ka qenë një génjéshtér. Unë e konsideroja lídhje emocíonale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që pròvòkimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike, dhe ti Murat je një çunak”, tha ai.

Murati dhe Sindi patën një ballafaqim, ku kjo e fundit i kërkoi llogari për veprimet e tij dhe u shpreh se ishte e zhgénjyer që kishte investuar në një “lídhje” me Muratin, kur ai ra menjëherë pre e provòkimit me një vajzë tjetër.
Konkurrenti i kërkoi Sindit të tërhéqë deklaratën e saj se është në emision vetëm për Muratin dhe Sindi e tërhòqi e revòltuar. Të pyetur nga Bora a do të ketë sërish një takim mes tyre, Murati u përgjigj se pas kësaj që ndodhi, s’mund të bëjnë më një takim pasi s’do të shkonte mirë.
Pas këtyre ngjarjeve në emision, Sindi ka shpérthýer në lòt në prapaskénë, siç tregon autòrja e emisionit, Olsa Muhameti. Ajo ka ndàrë një fragment nga prapaskénat, ku Sindi shfaqet e përlòtur, teksa fshín lòtët e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button