fbpx
LajmeShow-Biz

Fansat surprizojnë Atalantën e “Procesit Sportiv”

Fansat surprizojnë Atalantën e “Procesit Sportiv”

Jo rrallë herë, kemi parë personazhe të ndryshëm të showbiz-it shqiptar, që të surprizohen nga fansat e tyre me dhurata nga më të ndryshmet. Personazhi i radhës që pati këtë fat, ishte Miss Albania 2019, Atalanta Kercuku. Në postimin e saj në rrjetet sociale ,  ajo tregon se sa shumë e kanë emocionuar fansat e saj me surprizën që i kanë dërguar. “Omg , nuk kamë fjalë” ,ka komentuar modelja në rrjetet sociale. Nga fotografitë e postuara duket se fansat i kanë dhuruar disa fotografi, një kornizë si dhe një letër të shkruar me shkrim dore.

Modelja nga Elbasani ne karrierën e sajë ka arritur të fitojë plotë 6 kurora të ndryshme me çmime brenda dhe jashtë vendit.

Fansat surprizojnë Atalantën e “Procesit Sportiv”

 

Aktualisht ajo është bër pjesë e emisionit më te ndjekur sportiv ” Procesi Sportiv” , ku  brenda pak muajve duket se është ambientuar mirë në këtë format që më së shumti i dedikohet meshkujve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button