fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Digjet gjatë natës një makinë në….

Digjet gjatë natës një makinë në lagjen “24 Maji në Vlorë

Pak para mesnatës së djeshme një makinë në lagjen “24 Maji në Vlorë është përfshirë nga flakët dhe është djegur pjesërisht. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:55, ndërkohë që nuk bëhen me dije shkaqet.

Tashmë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Vlorë Më datë 09.04.2021, rreth orës 23:55, në lagjen “ 24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Opel”, në pronësi të shtetases A. T., banuese në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button