AktualitetKurioziteteLajme

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina

Një aksident i shumë-fishtë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë shkaktuar dëme të mëdha materiale ndërsa nga informacionet paraprake, nuk raportohet për të lënduar.
Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në zonë, duke bërë që radha kilometrike e automjeteve të vazhdojë deri në hyrje të qytetit bregdetar. Për ngjarjen nuk ka ende njoftim zyrtar nga policia.

Burimi/VloraNews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button