fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

‘’Normalitet’’, Balluku jep lajmin që i gëzon të gjithë…

‘’Normalitet’’, Balluku jep lajmin: Duke filluar nga sot në orën 09:00 fillojnë fluturimet në aeroportin e Rinasit.

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku lajmëron se nga sot në orn 09:00 fillojë operimet në aeroportin e Rinasit.

Balluku thotë se pas grevës së Albcontrol dhe bllokimit të fluturimeve dhe gjithë hapësirës ajrore shqiptare, tashmë do të ketë një kthim në normalitet.

Fluturimet nga kjo orë do të jenë të hapura për gjithë shërbimet, ndërkohë që Rinasit tashmë po punon me kontrollorë turq dhe grekë.

STATUSI NGA BELINDA BALLUKU

📌 Duke filluar nga ora 🕒09:00 e ditës së sotme, operimet në aeroportin e Rinasit dhe në hapësirën ajrore 🇦🇱shqiptare kthehen në normalitet.

JavaScript SDK
IFrame
Mbyll
Place this code wherever you want the plugin to appear on your page.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button