fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeShow-Biz

Kristiani: Ledjana po bën thjesht një lojë, nuk ka ndjenja për Mevlanin

Kristiani: Ledjana po bën thjesht një lojë, nuk ka ndjenja për Mevlanin

Pak ditë më parë Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në studio. Mirëpo, jo të gjithë mendojnë se ndjenjat mes tyre janë të vërteta. Sipas ish-konkurrentit të “Përputhen, Kristian Marcinajt, Ledjana po bën lojë. Ai tha se ajo nuk ka pasur kurrë ndjenja për Mevlanin. Kristiani komentoi takimin e tyre të fundit, ku Ledjana shpërtheu në lot.

 

“Ledjana po bën thjesht një lojë dhe nuk ka pasur asnjëherë ndjenja për Mevlanin. Jam shumë i sigurt. Pse ju fikën ndjenjat rastësisht, nga kjo që ndodhi së fundmi, reagimi i Ledjanës. Po kur qan, varet sa aftësi aktoreske mund të kesh. Femra ka inteligjencën emocionale që dhe të sillet sikur qan dhe në momentin që nuk e ndjen të qajë”, tha konkurrenti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button