fbpx
BotaKurioziteteLajme

Gruaja amerikane lindi fëmijën 6.6 kilogramë dhe 60 centimetra të gjatë, informacionin dhe fotografitë i bëri të ditura në TikTok

Gruaja amerikane lindi fëmijën 6.6 kilogramë dhe 60 centimetra të gjatë, informacionin dhe fotografitë i bëri të ditura në TikTok

 

Një nënë është bërë një sensacion në TikTok pasi ndau historinë e lindjes së djalit të saj – dhe se si ai peshonte 6.6 kilogramë si një i porsalindur.

 

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, gruaja amerikane, përdoruese e TikTok-ut, iu përgjigj një sfide të medieve sociale, se kush kishte fëmijën më të madh, pas lindjes.

 

Shans besoi se mund ta fitonte këtë garë, pasi djali i saj i dytë peshonte më shumë se dy herë se sa duhet të peshojë një foshnje pas lindjes.

 

Gruaja zbuloi se djali i saj peshonte 6.6 kilogramë dhe ishte i gjatë 60 centimetra.

 

 

 

Në një video tjetër në TikTok, Shans zbuloi se tani djali i saj është pesë vjeç, dhe që zotëron peshë dhe gjatësi normale për moshën e tij. /Telegrafi/

 

https://www.tiktok.com/@shans1588?referer_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2F&referer_video_id=6945923369493662981&refer=embed

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button