fbpx
AktualitetLajme

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina, detajet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina, detajet

Një aksident i shumë-fishtë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.
Disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë shkaktuar dëme të mëdha materiale ndërsa nga informacionet paraprake, nuk raportohet për të lënduar.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në zonë, duke bërë që radha kilometrike e automjeteve të vazhdojë deri në hyrje të qytetit bregdetar.
Për ngjarjen nuk ka ende njoftim zyrtar nga policia./ b.h

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button