fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

47-vjeçari gjendet i vdekur pranë shtratit të Vjosës, policia jep detajet e para

47-vjeçari gjendet i vdekur pranë shtratit të Vjosës, policia jep detajet e para

Një 47-vjeçar është gjetur i bdekur në shtratin e lumit Vjosë tek ura e Memaliajt. Viktima është identifikuar me iniciale B.H., thotë policia.

 

Sipas informacioneve, 47-vjeçari larguar nga banesa më 31 Mars 2021, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

 

Nga këqyrja paraprake në trupin e tij nuk janë konstatuar shënja dhune. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button