fbpx
AktualitetLajme

Motori del nga rruga, një prej tyre në gjendje të rëndë

Motori del nga rruga, një prej tyre në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mollas, të Elbasanit.

“Panorama” mëson se si pasojë e daljes një motori nga rruga kanë mbetur të plagosur dy persona, një prej tyre në gjendje të rëndë.

Të dy të plagosurit po transportohen në spitalin e Elbasanit.

Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button